Odkryj nasze bestsellery – najpopularniejsze miody, które zdobyły serca naszych klientów. Ta kategoria to kolekcja wyjątkowych miodów o doskonałym smaku i wartości zdrowotnej. Sprawdź, dlaczego nasze produkty są numerem jeden dla miłośników miodów!

Kategorie produktów
Product :: Szukaj
Waga
Produkt :: waga
  • Wszystkie
  • 1,2kg
  • 400g
Bestseller
400g | 1,2kg
od 19,90 17,91 
Kolor miodu może się nieznacznie różnić od koloru ze zdjęcia.
Bestseller
400g
26,90 24,21 
Miód z pyłkiem i propolisem to mocarne połączenie.
Bestseller
400g | 1,2kg
od 29,90 
Zawiera w sobie mnóstwo prozdrowotnych składników.
Bestseller
400g | 1,2kg
od 26,90 
 Jest jego delikatny, lekko żywiczny aromat, brązowa barwa i dość gęsta, pełna konsystencja

Sprawdź bogatą ofertę naszych produktów pszczelich, w tym miodów – zarówno tych tradycyjnych jak i z dodatkami. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego słodkiego świata!

Product :: Szukaj

Kategorie produktów

Waga
Produkt :: waga
  • Wszystkie
  • 1,2kg
  • 400g

Naturalne miody z Polski

Poszukujesz naturalnych, tradycyjnych miodów z polskich pasiek? Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziesz naturalne miody najwyższej jakości - bez konserwantów i sztucznych, zbędnych dodatków!

Nasze miody to produkty w pełni naturalne, nieprzetworzone i bez dodatków chemicznych. Pochodzą z najczystszych rejonów Polski i z dumą informujemy, że każdy miód zakupiony w naszym sklepie internetowym pochodzi z rejonów Bieszczad i Roztocza. Pracujemy na lokalnych terenach, a same miody pochodzą w zdecydowanej większości z naszych własnych pasiek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkt w 100% polskiego pochodzenia, lokalny i naturalny. Dbamy o to, aby każdy słoik miodu, który trafia do naszych klientów, był pełen naturalnej słodyczy i wartości odżywczych.

Naturalny miód z polskiej pasieki

Każdy miód dostępny w naszym sklepie jest w 100% naturalny. Nasze miody nie są poddawane żadnym procesom, które mogłyby wpłynąć na ich jakość. Dbamy o to, aby miód zachował wszystkie swoje naturalne właściwości odżywcze i zdrowotne, dostarczając klientom produkt, który jest prawdziwym darem natury. Jedyna ingerencja to jednorazowe podgrzanie miodów do temperatury 40 stopni, a następnie przelewanie przez sito do większego zbiornika.

Dzięki posiadaniu własnych pasiek oraz pracy z doświadczonymi pszczelarzami, jesteśmy w stanie kontrolować proces powstawania miodu na każdym etapie produkcji. W swojej ofercie posiadamy m.in. miody rzepakowe, wielokwiatowe, nektarowe i miody z dodatkami.

Miody polskie - dlaczego warto kupić je bezpośrednio od producenta?

Polski miód prosto z pasieki to kwintesencja bogatego smaku i zdrowia. Zawiera mnóstwo składników odżywczych i witamin, co sprawia, że od lat cieszy się niezmienną popularnością. Doskonale sprawdza się jako dodatek do potraw i napojów, składnik domowych kosmetyków oraz naturalny środek na jesienno-zimowe przeziębienia. Kupując miody prosto od producenta masz pewność co do jego pochodzenia, procesu produkcji i jakości. Zaufaj nam i skorzystaj z oferty sklepu zkwiatkanakwiatek.eu!