O Nas - Z Kwiatka na Kwiatek

O Nas

W pasiece odnajdujemy harmonię i szacunek dla natury. To tutaj, w sercu polskiej przyrody, nasza rodzina od lat pielęgnuje pasieki. Oddajemy pszczołom przestrzeń i czas, a one odpłacają się wyjątkowym miodem - naturalnym, pełnym smaku i dobroczynnych właściwości.

Świat pszczelarstwa to nasza pasja, dziedziczona z pokolenia na pokolenie. Otoczeni dziewiczą przyrodą Bieszczadów i Roztocza, nasze pasieki czerpią natchnienie z bogactwa kwitnących łąk i tajemniczych lasów. Na tej kanwie stworzyliśmy nasz sklep z naturalnymi miodami, które z pewnością pokochasz.

Wszędzie dobrze, ale w pasiece najlepiej...

Wszędzie dobrze, ale w pasiece najlepiej…
Praca w pasiece każdego dnia na nowo budzi w nas miłość i szacunek do natury. I uczy cierpliwości. Miody z pasieki powstają w swoim tempie – tutaj nic nie da się przyspieszyć.

Nasza rodzina zajmuje się pszczołami już od wielu lat i wiemy, że gdy pozwolimy im pracować w ich naturalnym rytmie, odwdzięczą się nam doskonałym, naturalnym i pełnym smaku “płynnym złotem”. Miody prosto z pasieki zachwycają też aromatem, konsystencją i bogactwem składników odżywczych.

Mieliśmy szczęście urodzić i wychowywać się tutaj – na południowo-wschodnim skrawku Polski, daleko od przemysłu i dużych miast. Za dnia słychać tutaj śpiew ptaków. Nocą widać gwiazdy. Wiosną i latem rozległe łąki pokrywają się morzem kwiatów. A gęste lasy dają przyjemny chłód. Wszystko to znajdziecie w naszych miodach, bo to właśnie tutaj, wśród rozległych lasów w Bieszczadach oraz w otoczeniu gęstych łąk na Roztoczu, ustawiamy nasze pasieki.

Zobacz produkty

Nasze produkty...

Polskie miody z pasieki

W ofercie naszych miodów każdy znajdzie coś dla siebie. Miodu wielokwiatowego, lipowego czy spadziowego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo tego, że są znane od lat, ich wyjątkowe właściwości i smak niezmiennie nas zachwycają.

Ale nie boimy się dodawać do nich liofilizowanych owoców czy naturalnych, aromatycznych przypraw by jeszcze bardziej podkreślić ich smak. Dlaczego wybraliśmy liofilizowane owoce? Liofilizacja to metoda suszenia, dzięki której owoce zachowują większość składników odżywczych, witamin oraz pełny smak. Dzięki temu razem z delikatnym kremowym miodem tworzą wyjątkowo aromatyczne i wyraziste połączenie, które nie dość, że jest pełne prozdrowotnych właściwości to jeszcze pyszne! Nasza sprzedaż miodu z własnej pasieki obejmuje też inne smaki i dodatki – jest w czym wybierać.

To co łączy wszystkie nasze miody bieszczadzkie i miody z roztocza, to to, że są w 100% naturalne i bez sztucznych dodatków. Wszystkie produkujemy sami. Spróbujcie raz, a przekonacie się, że na jednej łyżeczce na pewno się nie skończy!

Czasem żartujemy sobie, że w naszych żyłach płynie miód. Kto wie czy nie ma w tym ziarnka prawdy… W końcu nigdzie nie czujemy się tak dobrze jak w pasiece. Mamy nadzieję, że nasz sklep z naturalnymi miodami oddaje naszą pasję i zaangażowanie.

Chcemy podzielić się z Wami naszymi miodami. Wierzymy, że będą Wam smakować tak samo jak nam. Nasza rodzinna pasieka Z Kwiatka na Kwiatka zaprasza!

Nasi klienci o nas
Miody z tego sklepu są po prostu pyszne! Mają naturalny smak, który przypomina mi dzieciństwo. Polecam wszystkim!
Krzysztof Z.
Nigdy nie sądziłam, że miód może być tak zdrowy i smaczny jednocześnie. Moje ulubione to miód z pyłkiem pszczelim i propolisem. Rewelacja!
Anna K.
Mój ulubiony sklep z miodami! Ich produkty są zawsze świeże i smaczne. Nie wyobrażam sobie śniadania bez miodu z rokitnikiem. Polecam serdecznie!
Janusz P.
Moje ulubione miody! Polecam każdemu, kto ceni sobie jakość jednocześnie przy atrakcyjnych cenach.
Magda S.
Te miody są naprawdę wyjątkowe. Czuć, że są naturalne. Polecam każdemu, kto szuka zdrowych i smacznych produktów!
Paweł W.