Miody kremowane

Kategoria „Miody kremowane” to doskonałe miejsce dla miłośników miodów o kremowej konsystencji. Tutaj znajdziesz wyjątkowe produkty, takie jak miód wielokwiatowy kremowany, który zachwyca nie tylko smakiem, ale także delikatną teksturą. Nasze miody kremowane to doskonały dodatek do herbaty, naleśników czy kanapek.

Kategorie produktów
Product :: Szukaj
Waga
Produkt :: waga
  • Wszystkie
  • 1,2kg
  • 400g
Bestseller
400g | 1,2kg
od 19,90 17,91 
Kolor miodu może się nieznacznie różnić od koloru ze zdjęcia.

Sprawdź bogatą ofertę naszych produktów pszczelich, w tym miodów – zarówno tych tradycyjnych jak i z dodatkami. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego słodkiego świata!

Product :: Szukaj

Kategorie produktów

Waga
Produkt :: waga
  • Wszystkie
  • 1,2kg
  • 400g

Naturalne miody z Polski

Poszukujesz naturalnych, tradycyjnych miodów z polskich pasiek? Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziesz naturalne miody najwyższej jakości - bez konserwantów i sztucznych, zbędnych dodatków!

Nasze miody to produkty w pełni naturalne, nieprzetworzone i bez dodatków chemicznych. Pochodzą z najczystszych rejonów Polski i z dumą informujemy, że każdy miód zakupiony w naszym sklepie internetowym pochodzi z rejonów Bieszczad i Roztocza. Pracujemy na lokalnych terenach, a same miody pochodzą w zdecydowanej większości z naszych własnych pasiek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkt w 100% polskiego pochodzenia, lokalny i naturalny. Dbamy o to, aby każdy słoik miodu, który trafia do naszych klientów, był pełen naturalnej słodyczy i wartości odżywczych.

Naturalny miód z polskiej pasieki

Każdy miód dostępny w naszym sklepie jest w 100% naturalny. Nasze miody nie są poddawane żadnym procesom, które mogłyby wpłynąć na ich jakość. Dbamy o to, aby miód zachował wszystkie swoje naturalne właściwości odżywcze i zdrowotne, dostarczając klientom produkt, który jest prawdziwym darem natury. Jedyna ingerencja to jednorazowe podgrzanie miodów do temperatury 40 stopni, a następnie przelewanie przez sito do większego zbiornika.

Dzięki posiadaniu własnych pasiek oraz pracy z doświadczonymi pszczelarzami, jesteśmy w stanie kontrolować proces powstawania miodu na każdym etapie produkcji. W swojej ofercie posiadamy m.in. miody rzepakowe, wielokwiatowe, nektarowe i miody z dodatkami.

Miody polskie - dlaczego warto kupić je bezpośrednio od producenta?

Polski miód prosto z pasieki to kwintesencja bogatego smaku i zdrowia. Zawiera mnóstwo składników odżywczych i witamin, co sprawia, że od lat cieszy się niezmienną popularnością. Doskonale sprawdza się jako dodatek do potraw i napojów, składnik domowych kosmetyków oraz naturalny środek na jesienno-zimowe przeziębienia. Kupując miody prosto od producenta masz pewność co do jego pochodzenia, procesu produkcji i jakości. Zaufaj nam i skorzystaj z oferty sklepu zkwiatkanakwiatek.eu!